Imprezy integracyjne

strzelanie-z-broniW czasach szkolnych spotkania integracyjne ograniczały się jedynie do wyjść z klasą na ognisko, wizyt w kinie czy do wyjazdu na wycieczkę. Integracja przyjmuje inną formę, kiedy jesteśmy już pracownikami. Wtedy możliwości organizacji imprez integracyjnych w Lublinie są bardzo szerokie i o wiele bardziej atrakcyjne.

 

Zadzwoń 697-989-998

 

Na imprezach integracyjnych w Lublinie pracownicy firmy mogą poznać się od strony nieformalnej, co znacząco wpływa na ich funkcjonowanie w pracy. Wzajemne poznanie się od mniej służbowej strony pomaga w budowaniu zgranego zespołu i przyczynia się do stworzenia miłej atmosfery pracy. Imprezy integracyjne w Lublinie mogą także zmotywować lub nagrodzić naszych podwładnych. To nie koniec zalet, gdyż takie spotkania są świetną formą rozładowania napięcia i stresu, który na co dzień może panować w firmie.

Zlecenie zorganizowania imprezy integracyjnej w Lublinie można z powodzeniem oddać w ręce firmy SuperLiny. Oferuje ona różnorodne atrakcje, które z całą pewnością spodobają się twoim pracownikom. Będą mogli oni na przykład odbyć skoki z podestu zawieszonego na wysokości, zjechać po ukośnej linie, pokonać tor przeszkód, czy poukładać skrzynkowe wieże równocześnie stojąc na ostatniej. Uczestnicy imprezy integracyjnej w Lublinie będą mieli możliwość odbycia marszu w pięcioosobowych spodniach, postrzelania z broni, proc, łuków, czy „dmuchawki”. SuperLiny stwarząją również możliwość rzucania specjalnymi nożami do celu, jazdy na rowerach, które jeżdzą do tyłu, chodzenia na szczudłach. Firma oferuje także slackline, czyli chodzenie po taśmie umieszczonej między dwoma obiektami bez trzymanki.

Imprezy integracyjne w Lublinie są świetnym sposobem na rozładowanie stresu, bliższe poznanie pracowników i zmotywowanie ich do pracy. Zorganizowanie takiego typu eventu przez SuperLiny dostarczy pracownikom niezapomnianych wrażeń i emocji. Dzięki temu Twoja firma pozostanie na długo w pamięci podwładnych wraz z miłymi wspomnieniami, a budowany przez nich zespół będzie niezwykle zgrany.

Back to top
697 989 998