Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci Lublin Skala

Organizacja imprez dla dzieci Lublin

 

Urodziny dziecka są bardzo ważnym dniem, które powinno zostać odpowiednio uczczone. Aby pociecha i jego goście mogli zapamiętać na długo tą wyjątkową uroczystość, warto zorganizować specjalną imprezę dla dzieci (np. w Lublinie). Pomysłów jest wiele, od zwykłego przyjęcia organizowanego we własnym domu, wyjście na pizzę, po zabawę na placu zabaw. Jednak niezapomniane wrażenia i dużą frajdę zapewni dzieciom wizyta w SuperLiny.
Podczas imprezy dla dzieci (organizowanych w Lublinie), najmłodsi mogą wziąć udział w zabawach na wodzie – Sucha Stopa (chodzenie po wodzie w pompowanej kuli), Tyrolka do Wody (szybki zjazd po ukośnej linie z hamowaniem na wodzie), Trampolina Wodna (wykonywane akrobacji do wody z pływającej trampoliny) oraz Walec Wodny (chodzenie po wodzie w pompowanym walcu).

 

Zadzwoń 697-989-998

 

Dzieci mogą wziąć udział w zabawach na powierzchni ziemi, jak na przykład Przelewanie Piłeczki, które polega na przekazywaniu piłeczki przez pięć osób bez pomocy rąk do specjalnych rurek, Marsz Farmera, który polega na chodzeniu w workach po pięć osób, Spacer Chomika, czyli chodzenia w pięć osób w kole. Na imprezie dla dzieci w Lublinie można zorganizować także w chodzenie w nartach 5-cio osobowych, olimpiadę, przeciąganie się dwóch osób liną nawzajem przy pomocy bloczka oraz zabawę na trampolinie.

Pociechy mogą brać udział także w zabawach zręcznościowych, jak jazda na specjalnych rowerach, na rowerach jednokołowych, chodzenie na wielkim cyrklu, chodzenie na szczudłach, czy rzucanie nożami do celu. Podczas imprezy dla dzieci w Lublinie pociechy mogą wziąć udział także w grze Palant, Grele, Kula na Uwięzie, Dołek w Piniądze, Krukwie, Wielboń, Ducza, Podcinanka, a także w grach logicznych, jak Puzzle T, Sześcian, Skiper, Nos Byka oraz Sigma. Dla najmłodszych czeka także zabawa na dmuchańcach: Bumper Ball, Mega Piłkarzyki, Bungee Run, Zorbing, Ring Bokserski, Byk Rodeo oraz Zjeżdżalnia. Zachęcamy do poznania szczegółów oferty Super Liny i zorganizowania imprezy dla dzieci w Lublinie, która będzie pełna wrażeń i niezapomniana.

Back to top
697 989 998