Dmuchana ścianka do wspinaczki

scianka-wspinaczkowa2Ciepłe dni sprzyjają organizacji różnych eventów na świeżym powietrzu. Świetnym pomysłem na urozmaicenie każdej imprezy będzie wynajem dmuchanej ścianki wspinaczkowej. Sprawdzi się nie tylko podczas eventów dla dzieci, ponieważ będzie źródłem frajdy również dla dorosłych.

 

Chcesz zamówić ?

Zadzwoń 697-989-998

 

Dmuchana ścianka wspinaczkowa dostarczy uczestnikom wiele emocji i zabawy. Sprawdzi się idealnie na wydarzeniach, takich jak festyny, dożynki, pikniki rodzinne, obchody dni szkoły czy miasta, koncerty, imieniny, kinderbale, urodziny. Dmuchana ścianka wspinaczkowa świetnie zintegruje ze sobą pracowników firmy, którzy mogą ze sobą współzawodniczyć podczas wspinania. W przypadku odpowiedniej ilości miejsca, można rozstawić ją wewnątrz budynku, na przykład na hali sportowej czy sali gimnastycznej.

 
Wynajem dmuchanej ścianki wspinaczkowej znajduje się w ofercie firmy SuperLiny, która umożliwia także wynajem pneumatycznych zjeżdżalni, symulatora surfingu, ringu bokserskiego. Firma organizuje również grę w piłkarzyki, gladiatorów, jazdę na byku. Urządzenia, które oferuje SuperLiny, są bezpieczne, gdyż posiadają wymagane atesty i są poddawane regularnym badaniom technicznym. Osobom, które chcą zamówić dmuchaną ściankę wspinaczkową na swoją imprezę, firma proponuje przetransportowanie, zamontowanie i zainstalowanie urządzenia. Firma oferuje również kompleksową obsługę urządzeń na miejscu, a więc nie będzie stwarzać to żadnego problemu dla klienta.

SuperLiny proponuje nie tylko wynajem dmuchańców, gdyż zajmuje się też organizacją wyjazdów integracyjnych, imprez firmowych i urodzinowych, pikników, obozów i zabaw ekstremalnych. Firmie można powierzyć także zabezpieczenie imprez wysokościowych i wykonanie specjalistycznych prac na wysokości, jak odśnieżanie dachów czy odladzanie rynien. Może ona także zorganizować zabawy na wodzie, jak chodzenie w kuli po wodzie, zjazdy z tyrolki czy wykonywanie akrobacji przy pomocy trampoliny pływającej po wodzie.

SuperLiny dostarczą każdemu wiele zabawy, ich urządzenia będą atrakcją na każdej imprezie. Tor linowy, chodzenie w kuli po wodzie, zjazdy na tyrolce, akrobacje na trampolinie – to atrakcje, które  również może zaproponować firma. SuperLiny dostarczą każdemu wiele zabawy, ich urządzenia będą atrakcją na każdej imprezie.

Back to top
697 989 998