Alpinizm przemysłowy

Pracom na wysokościach nieodłącznie powinno towarzyszyć bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP. Dlatego niezależnie od tego, jakiego zadania się podejmujemy, musimy odpowiednio zadbać o swoje bezpieczeństwo. Niektórzy o tym zapominają i wykonując działania na własną rękę, ryzykują zdrowiem, a nawet życiem.

Tymczasem profesjonalna firma dysponująca fachowym sprzętem oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą jest w stanie wykonać niemal każde zlecenie związane z tzw. alpinizmem przemysłowym. Zwracając się do nas o pomoc, możecie mieć Państwo pewność, że powierzone zadanie zostanie wykonane solidnie, terminowo i przy zachowaniu wszelkich norm oraz standardów bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści wykonują prace, takie jak: montaż reklam wielkoformatowych i innych instalacji (kamer przemysłowych, rynien, poręczy, drabin ewakuacyjnych, systemów zabezpieczających i antyoblodzeniowych, instalacji odgromowych, sprzętu pomiarowego, oświetlenia przeszkodowego) umieszczanych na elewacjach budynków, dachach, wieżach, kominach i konstrukcjach. Świadczymy szeroki zakres usług na terenie miasta Lublin. Alpinizm przemysłowy sprawdza się wszędzie tam, gdzie dostęp maszyn i innego większego sprzętu jest utrudniony lub niemożliwy.

Chcesz zamówić usługi wysokościowe

Zadzwoń 697-989-998

Back to top
697 989 998