Odśnieżanie dachów

p1290005Zbyt duża pokrywa śnieżna, która zalega na dachu budynku, może spowodować jego załamanie. Samodzielne podejmowanie się odśnieżenia dachów w Lublinie jest niebezpieczne. Z tego względu to zadanie powinno być powierzone firmie, która dysponuje odpowiednim sprzętem i wykwalifikowanymi pracownikami.

Zadzwoń 697-989-998

 

 

Ze spadającego zimą śniegu cieszą najbardziej się dzieci, drogowcy i zarządcy budynków już mniej. Działania wpisujące się w harmonogram prac podczas zimy to nie tylko odśnieżenie chodnika i samochodu. Bardzo ważnym obowiązkiem, który należy wykonać zimą, jest odśnieżanie dachów w Lublinie. Wspomniany opad atmosferyczny, który zalega na dachu, przybiera różną wagę. Ciężar śniegu wzrasta wraz z czasem zalegania i zależy od klimatu, wiatru, wilgotności powietrza, wysokości nad poziomem morza i miejsca.
Zaniedbanie odśnieżania dachów w Lublinie zagraża bezpieczeństwu osób, które w nim się znajdują oraz przechodniów. To także zagrożenie dla konstrukcji budynku. Odśnieżanie dachów w Lublinie powinno być ważne dla każdego zarządcy i administratora budynku, w szczególności w przypadku dużych powierzchni dachu, jak dachy hipermarketów, hal wystawienniczych czy produkcyjnych. Śnieg, który zaczyna się zsuwać, może spowodować zerwanie lub uszkodzenie rynien. Oprócz usunięcia śniegu z dachu, nie można zapomnieć o usunięciu sopli oraz odlodzeniu rynien. Stanowią one bardzo duże niebezpieczeństwo dla osób znajdujących się w otoczeniu budynku.

Zlecenie odśnieżenia dachów w Lublinie z powodzeniem można powierzyć firmie SuperLiny, która wykonuje prace na wysokościach technikami dostępu linowego. Firma oferuje także montaż siatki przeciw ptakom, które potrafią być bardzo uciążliwe dla mieszkańców domów i bloków. Taki zabieg nie jest szkodliwy dla na przykład gołębi a przy tym pozwala zachować balkony i tarasy w czystości. Pracownicy firmy mogą także podjąć się zamontowania systemów antyoblodzeniowych i zabezpieczających, drabin ewakuacyjnych, reklam wielkoformatowych, rynien oraz kamer przemysłowych.

Back to top